Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 104
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
poticao zločine
Povratak na članak

Organizator genocida u Ruandi dobio 35 godina zatvora

Ngirabatwaru je posljednja osoba kojoj je sud izrekao kaznu za Ruandu. Ostaje još samo pričekati okončanje 16 žalbenih postupaka nakon kojih bi ICTR 2014. trebao završiti višegodišnji rad

Komentari 1

OB
-obrisani-
19:50 20.12.2012.

800.000 hiljada i 35 godina a 7.000 hiljada i dozivotna ne razumem matematiku...hasku

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.