Orbanov medijski mogul pod istragom zbog pronevjere i pranja novca: Dobio je gotovo milijardu dolara državnih poslova
Magyar, čija je stranka desnog centra Tisza svrgnula Orbana nakon 16 godina na vlasti na izborima u travnju, obećao je da će se obračunati s korupcijom i "vratiti ukradenu državnu imovinu"
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0