Optuženi: Žao mi je i kajem se što sam je ubio
Stjepan Mrkonić tereti se da je lani u svibnju ugušio i brutalno pretukao ženu. Presuda će mu biti objavljena sutra
Komentari 8
Kaje se? Povisiti kaznu zbog lažnog kajanja, jer takav opis brutalnog ubojstva ne može izazvati takvo kajanje. A i slika dosta toga otkriva. Nadam se da će kazna biti pravedna, bez pronalaženja bizarnih olakotnih okolnosti.
Ugusio zenu, video da joj zile na vratu kucaju, pa je isekao na 2 mesta da je overis, a onda otisao da operes ruke - i ti se kajes!? - Za smrtnu kaznu!
Super sada čemo vidjeti dali je "svako pred zakonom jednak" Paravinjina žrtva vrijedi 40 godina zatvora a ova žena dali vrjedi barem pola ??? Ženu je mlatio mučio davio i zaklao .. Ne kako novinar želi prikazati redosljed ubio zaklaoklao pa pretukao ... Da se je i kurvala tko je za to kriv sam zbojica jel je nije zadovoljio i što se nije sam kurvao ?
Možda je branitelj!
Ma,vidi kukavice kako moli za blažu kaznu..tako svijesno isplanirano monstroumno ubistvo nisam odavno čula..Strašno što je jadna žena proživili.Ježim se od pomisli da takvih ljudi ima..Sudija,zamisli da je to tvoja sestra ili kćer bila,lakše ćeš doći do najstrože kazne,da tajj monstrum nikad nebude slobodan...
radi cega se kaje, radi moguce maksimalne kazne?, radi mucenja jadne žene sigurno ne..... monstrum
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kakva bestijalnost ... Kada bi bilo pravde, ovaj lik bi išao na štrik, bez puno galame. Ali pravde nema, tako da će ovo smeće uskoro biti slobodno.