Operacija Labrador: Špijunska akcija koja je narušila imidž Hrvatske
Eksplozije na ulazu Židovske općine i na Mirogoju digle su na noge cijeli državni aparat
Komentari 30
Labrador jaše i danas. Zaposjeo je sve HR medije. I tajne službe.
Ostatke tijeh "Labradora" moremo i danes najti po HR !
Tko nije za onda je protiv. Tako i danas. Obrazac isti samo drugi igrači. To im je u genima.
A kako se zove sudac koji je oslobodio Radenka Radojčića???
Jos poznatije izdavanje postanske marke pod nazivom Srbija, prva Juden frei drzava u Europi.
Danas je isto. Već onda su "labradori" vidjeli fašizam, danas je isto jedino labradori se više uopće ne skrivaju i otvoreno rade protiv Hrvatske u korist onih koji ih jako dobro plaćaju. Jedino su bombe koje se podmeću sastavljene od slova.
Operacija Labrador: Špijunska akcija koja je trebala narušiti imidž Hrvatske, ali pošto su predsjednik RH i vojni stožer bili mahom ljudi koji su se kao 19-godišnjaci priključili borbi protiv fašizma, ta saga nije mogla proći ni kod Engleza, a kamoli kod Izraelaca.
Naročito kad su 1945 uselili u njihove stanove,kuće pokrali, polja, vinograde, voćnjake a da o odjeći, obući escajgu ne govorimo!!Lp.
Danas djeluju sa modificiranim ciljevima.destabilizacija institucija.polarizacija drustva.slabljenje medunarodnog ugleda i saveznistva.stvaranje unutarnjih podjela.nazalost ,korisnih budala’ kao u prici.
Znači da rat u Hrvatskoj započinje JNA sa svojim oficirima , UB tj.Kos a ne četnici iz srbije???
Mogli bi židovi malo se pozabavit malogenocidom- ali u Gazi.
Ta grupa Labrador je nastetila sama sebi! Nezna se niti za kog je radila jer im je sudjeno i u Zagrebu i Beogradu. Oni su se zvali Opera. Medju njima je bilo i Srba, Hrvata, Muslimana a neki nisu niti uhapseni tj otkriveni.
Ne vjerujem ovim novim kvazi povjesničarima, oni sve izokrenu i sami znaju da nije tako, ali pišu, netko će i povjerovati.
Toliko dobro da malo malo pa Židovi izdaju knjige od po 200-500 stranica gde je opisano to prijateljstvo, čak i Holokaust muzeju u Washingtonu ima odeljak NDH i sve njihove lepote i sabrana dela Rvata
Ma nije to ništa, a kad je Hr državni vrh pomijenio ime Trga žrtava fašizma (kao da nije imao pametnijeg posla, pa neće se tvornice valjda same pokrasti...), onda je zvaničan prosvjed uputio ugledni Simon Wiesenthal Center, glavna ustanova za otkrivanje žločina holokausta. Na to je reakcija Hr vrha bila sasvim u tonu "ko je bre taj simon, neće bre ovde da nam se meša" 😂😂😂
Dobro poznato povijesno prijateljstvo između hrvata i jevreja.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sve to isto rade ostaci ljevičara po hr.