Odrubili glavu zmiji dugoj 7,6 metara da ne bi progutala dijete!
Nakon što je jedan turist uslikao tijelo zmije, za događaj su doznali i borci za prava životinja te optužili stanovnike Benito Juareza za nepotrebno ubijanje
Komentari 23
a zašto ne bi ubili golemu i opasnu zmijurinu?
To je sasvim u redu. Dok je bila manja i "bezopasna" niko ju nije diral. Bolje sprijecit nego lijecit...u ovom slucaju nit nema lijecenja osim pokopa. Pa bolje zmija nego covjek il kaj je najgore, dijete.
Bog je stvorio nevjerovatno lijepe stvari ali i nevjerovatne gadne .
A borci za prava životinja svi žive na (pre bogatoj) Petoj Aveniji u New Yorku , i unazad par godina su kupovali cipele od zmijske kože...
Ova bi pojela dijete dok si rekao keks, neka su je skratili za glavu!
Jači ubija slabijeg i to je u prirodi oduvijek. E sada što je čovjek na višem stupnju inteligencije pa se udruži u grupu koja je u stanju rješiti ovakovog gmaza i to je prirodno. Ovi koji kukaju za zmijama, vukovima i drugim zvjerima neka oštećenim ljudima nadoknade štetu pa će ljudi držati životinje za hranu zvjerima. Lako je biti zaštitnik svega i svačega daleko od događaja.
Samo niti riječi o kojoj se zmiji radi.Vjerovatno iz porodica anakondi,iako se nikad ne zna.Npr.Florida je puna burmanskih pitona,koje su neodgovorni građani ostavili tamo,nakon što su im kućni ljubimci postali preveliki ili se vise nisu htjeli brinuti za njih.Sjećam se jedne epizode iz 911,kad je jedna obitelj slučajno otkrila da se ispod njihove kuće uselio baš takav piton.Po noći se hranio rakunima,a sa lakoćom je mogao ubiti dijete.Kad su ga uspavali i izvukli van,bio je dug 6m i vagao oko 120kg.
Jadna zmija??? Nemogu vjerovati. kakvu je štetu nanjela i što je sve bila još u stanju napraviti. 2010 godine bio sam u Austrijskim Alpama uz samu Talijansku granicu, medvjed je jednom seljaku- stočaru masakrirao dvije krave. Policijski helikopter je sa snajperistima dva dana tražio medu dok ga nisu zauvjek uspavali. Za civiliziranu državu više vrijedi jedna krava nego sve zvjeri.A kod nas vukovi pokolju čuvjeku u Dal. Zagori 60 ovaca , onda ekipa iz ministarstva veli da su ovce POVRIJEDILE VUČJI TERITORIJ. Za nepovjerovati što su sve u stanju napraviti naši " zaštitari velikih zvijeri " za šaku eura što dobiju iz EU.
kod nas pun sabor a i oporba zmija, treba nauciti od meksikanaca, stapove u ruke i....
Ovi borci za prava životinja stvarno pretjeruju. Golema proždrljiva zmijurina šeta okolo i motri pljen, djete ili koju domaću životinju. Boli zmiju ona stvar za borce i udruge, njoj je samo važno da napuni golemu želučinu.
ako ćemo o gadosti i odvratnosti ljudski rod je dao najgadnija i najodvratnija ostvarenja u svojoj epohi nadmašivši time sva živa bića..naravno to se odnosi na pojedinačne egzemplare..
ako ćemo već, gadnije i opasnije životinje su one koje ne vidiš, virusi i bakterije nego ova jadna zmija
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
duncan_idaho- dali ste stali na zmiju kada? Kad vas ugrize riđovka imate 4 sata do smrti, a poskok 2 sata- ako ne primite protuotrov. A ovaj veliki vrag vas zadavi i poždere. Nema sa njima "suživota": tko će prvi koga.