Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 101
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Grbinov prijedlog odbijen
Povratak na članak

Odbor podržao 'lex Agrokor': SDP-ovci iznijeli cijeli niz primjedbi

Ministar pravosuđe Ante Šprlje objasnio je kako se zakon donosi da zaštiti nacionalne interese.

Komentari 3

MA
macor
15:38 04.04.2017.

"onaj tko je napravio dug ne mora odgovarati privatnom imovinom".Bravo. E onda nek Todoric uziva. A sirotinja , samo zbog 10 000kuna duga, gubi ono sta su godinama krvavo stvarali i gradili.

VL
RP
rpzagreb
15:40 04.04.2017.

Donose zakon u panici i žurbi pa će i rezultat biti takav. Kao i većina zakona koji se donose u ovoj jadnoj državi a rezultati se vrlo jasno vide a posljedice su još i gore.

VL
HO
homofob
04:27 05.04.2017.

Ovaj "trupac" me zaista iritira supljoglavcu a tek kada otvori usta!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.