Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 223
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
udar na džep
Povratak na članak

Od prvog travnja i Zadar uvodi prirez i to 12 posto

Vrančić: Za sve je kriva Vlada, a ja sam najskromniji gradonačelnik u Hrvatskoj

Komentari 10

Avatar Vrijeme
Vrijeme
15:53 21.03.2012.

Danke adz.

VL
PO
porezni.obveznik
16:03 21.03.2012.

otisao Bozidar, dosao PDV. toliko o gospodarskom \'boom-u\' zadra

VL
KI
killer3000
16:23 21.03.2012.

Cijeli svijet čita i gleda kako su njegovi opljačkali ovu državu. Koji licemjer, fuj.

VL
CA
cassini
17:11 21.03.2012.

Najstedljiviji gradonacelnik a 80 milja kuna duga. Nema vise hdz-a na vlasti pa se vise na zatvorenim sjednicama ne djele milijuni gradskoj blagajni.

VL
KA
Kakma
19:40 21.03.2012.

Vrancicu,Vrancicu po starom HDZ-ovom receptu,uvijek je drugi kriv.******* prestanite lajati.

VL
HR
hr76
19:56 21.03.2012.

Političarima nikad dosta posezanja u tuđe džepove!

VL
L3
luka_37
21:46 21.03.2012.

gospodo ESP-ovci Zašto se niste zalagali u Zagrebu za raspisivanje referenduma kad ste podizali cijene ZET-a,vode a u kranjem slučaju i najvećeg prireza u Hrvatskoj....gamad

VL
SW
swimm
08:04 22.03.2012.

HDZ je u Zadru na vlasti 20 godina...,alo 20 godina i tko je onda kriv za 88 milja minusa..... kaj opet neki vanjski/nutarnji neprijatelj ;) i sve to u gradu u kojem bi trebao carovati turizam kao i debeli ++ od barem tih istih 88 milja. sramota

VL
Avatar dariodario551
dariodario551
09:38 22.03.2012.

Od prvog travnja i Zadar uvodi prirez i to 12 posto ================ Strawa i Užas Ja sam protiv tako malog prireza

VL
VI
Vito
06:36 24.03.2012.

Vrančić: Za sve je kriva Vlada, a ja sam najskromniji gradonačelnik u Hrvatskoj hdz uzvaraća udarac... Nisu ga izabrali pa krivi za sve kukuriku koaliciju... Nastavlja i dalje istom rabotom... Više nije u generalnoj vlasti, već samo lokalnoj pazadaje stanovništvuištvu \"niske udarce\"... Tko vam je kriv što ste izabrali druge, a ne nas, sad patite i platite... Sad stanovnici Zadra mogu shvatiti što nama u Zagrebu radi milan bandić co.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.