Od preslagivanja neće biti ništa. Nakon ljeta ili mir u Vladi ili novi izbori
Je li Božo Petrov napao Karmarka zbog njegova prijateljstva s petrovićem nepromišljeno, vruće glave, nezadovoljan suradnjom s HDZ-om ili je to promišljen taktički potez šire strategije? "Rasprodaju Ine Most neće dopustiti", kaže izbor blizak Petrovu
Komentari 6
BA
Od svih mogućih "preslagivanja" realno je samo to da Bandić pristupi Partiji kojoj i pripada. A to je premalo da bi se promijenio odnos snaga, bez obzira što Špoljarevo ogledalo (izvor) kaže.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sto je SDP napravio da bi bio drugaciji (nesposobon i antinacionalan) nakon izbora? nista... i po cemu je to onda opcija ovima danas? sada se vidi da nemamo z akoga glasati...i da uvijek glasamo "protiv nekog" a ne "za nekog". tuzno i jadno da jadnije ne moze biti.