Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 49
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
VELIKA ANALIZA
Povratak na članak

Što se krije iza pada broja vikendica u Hrvatskoj? Na Jadranu to znači samo jedno

Istraživanje sociologa s Instituta Pilar pokazuje da je prvi put smanjen broj vikendica od popisa 1971.

Komentari 5

TJ
tjako
06:37 04.04.2025.

Stvar klasifikacije nekretnine a i rada s njom na crnom ili sivom trzistu da se izbjegnu nepotrebni nameti...

VL
Avatar BravarBroz
BravarBroz
07:42 04.04.2025.

Cekajte 8. mjesec pa cete vidjeti na oglasniku koliko ih je.

VL
UK
ukrajina
09:43 04.04.2025.

Vikendice su na moru služile za iznajmljivanje a da se ništa ne plati !

VL
JA
Jatiser
09:03 04.04.2025.

Unistili su.poljoprivredu, stočarstvo, industriju, a eto mozda uspiju i turizam. Imat ce Rome i Nepalce i spaljenu zemlju

VL
Avatar nekakav
nekakav
06:09 04.04.2025.

1. april je prošao, kako ćete nas uvjeriti da se povećava broj onih koji rade poljoprivredu pa imaju objekte, ne znate ih ni kako nazvati, vikendice, klijeti... Baš jadno, svi znamo sa je to kako bi gradili tamo gdje se ne smije, pa tako u šumi, polju, brijegu, grade vikendice koje prikazuju kao gospodarske zgrade za mehanizaciju u poljoprivredi. Zaboravili da nam he sve preskupo, a još neisplativije sami proizvoditi? Znači da je država opet krivo gađala sa porezom na nekretnine, trebala je sve oporezivati, samo staviti drugačije razrede. Ako iznajmljuješ, dokaži kroz mjesečne račune, otpad, prihode.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.