Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 115
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
'NIŠTA SE NIJE RADILO NEZAKONITO'
Povratak na članak

Obuljen Koržinek o 3D snimanju zgrada: U zadnjem izvještaju uočeni su neki problemi

Ministarstvo radi na projektima obnove oko 400 objekata, za što je povučeno oko 530 milijuna eura iz Fonda solidarnosti, bez ijedne primjedbe revizora, istaknula je Obuljen Koržinek.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.