Obnova nije prilika za prikupljanje jeftinih političkih poena
Obnovu treba prepustiti onima koji znaju raditi, a krivce koji su 90-ih škrtarili na armaturi pronaći i kazniti
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije sad vreme za traženje krivca. Kad prođe 50 ili 100 godina onda ćemo tražiti tko je za što odgovoran.Glasalismozaovakvudemokracijui za ovakvu pravnu državu. Kaj neeeee?