Obama pozvao Trumpa da pruži ruku zabrinutim Amerikancima
Na pitanja novinara Obama nije želio komentirati Trumpov izbor savjetnika za Bijelu kuću.
Komentari 9
bolje da pozove svoje razocarane pobornike da se maknu sa ulica i da priznaju novog predsjednika
mason, hoces li nam ti objasniti zasto je nato vazan kao sto si objasnjavao i predvidjao Hillary-nu pobjedu
Valjda je Trump shvatio koliko je NATO vazan za sve.NATO treba jacati .NATO cuva mir.Da nije bilo NATOa u Europi ko zna koliko bi ratova u njoj do sad bilo od drugog svijetskog.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Amerika po mome dubokom uvjerenju treba preispitati "svoj kapitalizam". Dugoročno, to ne može izdržati. U pravu je kandidat Sanders koji nije prošao u utrci za predsjednika ( vidi njegov intervju New York Timesu ) - zapamtio sam neke rečenice - direktori imaju 300 x veću plaću od radnika ( bonusi ), milijunaši i multi - kompanije "doniraju" stranke i predsjedničke kandidate, djeca iz radničkih obitelji nema šanse da se obrazuju. Amerikanci, nemate li Vi osjećaj da tu nešto debelo ne štima ? Kapitalizam, nakon komunizma, uvjeren sam, lagano odlazi u povijest. Zašto ? Zato jer je neprirodan, ustvari protiv same prirode. Pa ova naša planeta Zemlja nije neiscrpna. ONA SAMA JE ŽIVI ORGANIZAM.