Obama poručio Sj. Koreji: Omogućite svom narodu bolji život
Američki predsjednik održao je govor na sveučilištu u Seulu uoči međunarodnog summita o nuklearnoj energiji.
Komentari 14
Obmana,pometi prvo u svom dvoristu.
Obama poručio Sj. Koreji... ~~~~~~~~~~ Nema on sto da preporucuje Sj Koreji... osim da im mozda salje kuruzu ~ preporucenom postom, da ne poumiru od gladi...
Obama poručio Sj. Koreji: Omogućite svom narodu bolji život ...... A sta je sa boljim životom u USA. Zašto jos ima KKK koji ubjaju tvoje sunarodnike
U USA 40 milijuna ljudi bez ikakvog zdravstvenog osiguranja.
u 12:37h johnxxx je napisao/la: U USA 40 milijuna ljudi bez ikakvog zdravstvenog osiguranja. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pa kad su u dilemi... Kupiti li zdrastveno osiguranje ili ~ case of Budweiser? Oni odlucili za ovo drugo. I jos im toliko ostalo daa mogu poslati 240,000 tona zobi Sj Korejancima...
26.03.2012. u 12:53h &primjedba je napisao/la: u 12:37h johnxxx je napisao/la: U USA 40 milijuna ljudi bez ikakvog zdravstvenog osiguranja. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pa kad su u dilemi... Kupiti li zdrastveno osiguranje ili ~ case of Budweiser? Oni odlucili za ovo drugo.. I jos im toliko ostalo da mogu poslati 240,000 tona zobi Sj Korejancima... ------------------ Nisu oni Aškenjazi da sve mogu imati đabalesku.Ne mogu robovi ono što mogu gospodari.
ne bi reć da je američkom narodu dobro, mogu samo radit kao roblje i plaću trošit na galofak otrovnu hranu a poslije na lijekove a cijelo vrijeme im se laže da se mogu obogatiti iako je zadnjih desetljeća to sve teže i teže
26.03.2012. u 13:22h coconut je napisao/la: ne bi reć da je američkom narodu dobro, mogu samo radit kao roblje i plaću trošit na galofak otrovnu hranu a poslije na lijekove a cijelo vrijeme im se laže da se mogu obogatiti iako je zadnjih desetljeća to sve teže i teže ----- pojasni malo . Koj američki narod?
26.03.2012. u 14:35h medion1 je napisao/la: *** deleted by admin *** ........ ALOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! da li je bi dobro admine. čemu prisanje komentara Njemu tilnja država(samo što se nije zapalila ) a on trtlja po svetu Javni izlivi nezadovoljstva posle ubistvastva nenaoružanog crnog tinejdžera u Floridi, nastavljaju se širom Sjedinjenih Američkih Država. Na skupovima je zatraženo da se privede pravdi Martin Cimerman, koji je nedavno ubio crnog tinejdžera Trejvona Martina (17), a policija ga nije uhapsila jer je izjavio da je pucao u samoodbrani. Martin je ubijen u predgrađu Orlanda, kada mu je, dok je mirno šetao ulicom, prišao Cimerman koji je bio deo takozvane građanske straže i nakon kraće svađe pucao u njega. Cimerman, koji je polu belac, polu hispano Amerikanac, policiji je rekao da je zaustavio crnog mladića jer mu je delovao sumnjivo, ali ga je on navodno nakon toga napao i zato je morao da puca. Policajci koji su na licu mesta ispitali Cimermana, prihvatili su to objašnjenje i nisu ga priveli u stanicu.
Obama poručio Sj. Koreji: Omogućite svom narodu bolji život
nastavak Prosjecno domacinstvo je zaduzeno $75,600 Samo 5 % domacinstava zaradjuje dovoljno novca da pokrije povecane troskove Danas su americke porodice siromasnije za $ 7.7 trilijuna nego su bile 2007 Siromasnih 50% svih Amerikanaca danas su vlasnici svega 2.5% imovinemovine USA 36 milijuna zivi ispod granice siromastva od toga 13 milijuna djece ( US Census Bureau)....Stvarna brojka je oko 47 milijuna Danas je na drzavnim prehranbenim kuponima preko 47 milijuna Amerikanaca Preko 4 milijuna je beskucnika, 1 milijun zivi pod mostovima i u kanalizaciji a hrane se iz kanti za smece, stotine tisuca je onih koji su do nedavno bili srednja klasa a koji danas zive pod satorima,itd,itd
Nije u Sjevernoj Koreji bajno ali daj si prvo pogledaj svoj prag. USA je zadnjih godina postala diktatura kojom vlada sacica superbogatasa. I zadnji zakon koji je donesen dokaz je nove diktature zvane USA. USA je radi pohlepe i gramzivosti izgubila sve sto je imala i sada jedino ratom mogu pokusati ublaziti svoju propast. Svi zakoni koji su doneseni upravo su zato da mogu kontrolirati vlastiti narod. Preko Velike Britanije polako to rade i od EU.
Obama poručio Sj. Koreji: Omogućite svom narodu bolji život --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bugarska,Albanija,Hrvatska itd su americki vazali i clanice NATO pakta sto im Amerika ne pomogne da zivu bolje?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
moja poruka obami je ista. bolje nego se brinit o cijelome svijetu i mijesat se u svacija posla, omoguci bolji zivot svome narodu.