NY Times: Hrvatska zbog našeg teksta povlači vojnike s Golana
The New York Times piše da je Hrvatska demantirala prodaju oružja sirijskim pobunjenicima, ali da je premijer Milanović kazao kako su natpisi u medijima doveli vojnike u opasnost te da će ih povući zbog njihove sigurnosti
Komentari 2
TR
Tko nas to želi sa amerima posvađati? Prvo ovo, onda presuda....
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
zakaj ne zaustave šverc, a ne povlačiti se iz UN misije, kakva je to strategija