Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Veza s rijetkom bolešću
Povratak na članak

Novo otkriće znanstvenika o zika virusu

Znanstvenici predvođeni Arnaudom Fontanetom s francuskog Pasteurova instituta obradili su podatke od epidemije zike na području francuske Polinezije tijekom 2013. i 2014.

Komentari 1

Avatar Artoo Detoo
Artoo Detoo
09:43 01.03.2016.

"Guillain-Barreov sindrom rijetka je bolest u kojoj imuni sustav napada živčani sustav. " I ovo je sve što nam je vrli novinar uspio objasniti o Guillain-Barreovom sindromu. Bravo za novinare intelektualce u Večernjem listu!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.