Smanjili su liste čekanja i povećali broj operacija
Rezultati KBC Sestre milosrdnice praktički ugasio liste čekanja za kolonoskopiju, gastroskopiju, ultrazvuk srca... Čekanje za MR skraćeno sa 2017. godine na kraj 2015.
Komentari 3
PI
ja neznam tko je ovog lopova postavio za ministra.. on je vec drugi dan obnasanja duznosti drpio.. uzasss
ZD
kada posjetite bolnicu radi bilo kakve pretrage vidite da se smanjuje samo razumjevanje i istinito prikazivanje podataka a povećavaju laži
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sad???? U zadnjoj godini mandata? Što ste radili do sada? Tek ove godine mizerni gospodarski oporavak, red za operacije se smanjuje... SAD STE SE SJETILI? ŠTO STE SVE U STANJU NAPRAVITI RADI FOTELJE!