Novi prosvjed ispred tvornice kamene vune Rockwool
Vlasti se, kako izgleda samo pravdaju da nešto čine, međutim, očito je da se ovdje radi o namjernom odugovlačenju " priopćili su iz udruge Naša zemlja.
Komentari 8
Istrijani, totlano ste politički nepismeni, sedamdeset godina vam u Istri vladaju Srbi, zadnjih dvadeset godina petokolonaši i nijhovi suradnici koji donose odluke ne soluškujući bio naroda, u Puli plaćate najskuplji prijevoz u državi, a za sve to vam je kriv Tuđman. Mora da je i ovaj Rockwoll Tuđman s Hercegocima zakuhao.
nesposobni ste jer ste dozvolili da Pazin bude glavni grad Istre. ovi prosvjedi su mlitavi par budala nosi transparent. gdje vam je muškost. Kad vlasnika Rockwoola nokautirate onda će hobotnica uvući pipke
A sto niste uslikali taj crvenkasti dim i lijepo ga pokazali ?!?! Ili se lijepo iselite i rijesen problem. Ima u Slavoniji koliko god zelite zemlje na koju niti vrana nece sletjeti, a kamoli netko da izgradi neki pogon.
šta se bune htjeli su kapitalizam i sad ga imaju
Gle, prvo su Rokvulovci mislili da je cijela Hrvatska valjda Haiti ili neka druga banana država u kojoj ljudi pojma nemaju i u kojoj ljudski život ne vrijedi ništa. Onda ih je netko dobro nasadio kad ih je nagovorio da dođu baš u Istru (i za to im masno naplatio posredničku proviziju). Još uvijek tvrdim da su došli negdje u Slavoniju, nikad se niko ne bi bunio zbog njihovog smrada i dima, jer ljudi tamo trebaju posao. Kreteni, trebali su nešto malo naučiti o Hrvatskoj prije nego što su došli.
Zlatka zlato moje pa upravo je Tuđman usrao život Istrijanima. prvo su doveli cigane u vrijeme univerzijade a onda 1991 izbjeglice koji su devastirali hotele od Rapca do Umaga. da ne pričamo koliko je bosanaca i slavonaca došlo nakon rata. to je tih 20% koji su bili za Bandića
Kad je rockwool u pitanju nije kriva državna politika već lokalna i oni koji su na vlasti u istri a to je IDS-SDP ti isti su doveli Rockwool u Istru a kad nešto loše uradi SDP i IDS onda je kriva vlast u Zagrebu ,bilo bi dobro da Jadranka Kosor pošalje malo Uskok u Istru! Istra je Hrvatska i nikakav Pazin nije glavni grad treba ukinuti ove županije i stvorit 1 od lićko-senjske ,primorsko-goranske i istarske i centar da bude rijeka!Hrvatska je jedinstvena država a županije dijele narod-ukinut županije!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ZEMLJA ISTRA! Samo ugroženi prosvjeduju.Šteta što više nema predizborne promidžbe koju bi Kain i Jakovčić mogli iskoristili.Kada se Kain bori za ZEMLJU ISTRU,gdje je sada kada Rockwool kao i ranije zagađuje sve oko sebe.