Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 115
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Obračun u HSP-u
Povratak na članak

Novak je zvao Đapića, a sad ga okrivljuje za neuspjeh!


Traže i nadzor odluke Pintarića da HSP-ov prostor da nezavisnima

Komentari 3

BA
baniček
20:09 20.02.2012.

HSP je počeo tonuti od 1993. i sabora stranke u Kutini na kojoj je došlo do raskola između Parage i Đapića jer ovaj prvi nije htio 'položiti račune', a ni ovaj drugi nije puno bolji. a od propagande koju su vodili o HR do drine više nema ni govora, a to je temeljni cilj...bolje da se konačno raspadne jer ovo nikud ne vodi.

VL
SN
snupysk
21:06 20.02.2012.

Ako je istinita tvrdnja gosp. Novaka da u Sisku ima 2700 članova,zanimljiv je i podatak da je HSP u Sisku dobio 3176 glasova,jer po tome ispada da je za tu opciju glasovalo svega 476 nestranačkih,a kada bih se izuzeli ljudi koje je netko zaposlio ispalo bi da isti gospodin Novak i neuživa u nekakvoj popularnosti ovoga grada! Nije ovo moje mišljenje,statistike izrečenog me na ovo navode...

VL
JM
jedna mama
08:01 21.02.2012.

Ne pada mi napamet braniti Veljka Novaka, no 3176 glasova u odnosu na 2270 članova je puno ako uzmemo u obzir da je većina članstva bila protiv toga počasnog uništitelja stranke kao nosioca liste za VI izbornu. Bode u oči tko se sve to skupio da priča o neuspjehu u Sisku, a upravo bi trebali pomesti ispred svojih vrata. Pejo Trgovčević u Petrinji je dobio koliko glasova?????? Gospodin Soldo u Novskoj je dobio koliko glasova?????? Grad Sisak je imao najbolji izborni rezultat u cijeloj izbornoj jedinici no to ionako nije važno, jer to se isto dogodilo u Slavonskom Brodu, s izvrsnim rezultatom pa su najprije suspendirali a zatim izbacili dr Mirka Dusparu. Iskreno, ne mislim da Novak, Trgovčević, Soldo, Kardaš ili Koren trebaju voditi HSP, jer ima sigurno poštenih, mladih ljudi, no nitko pored osovine zla Đapić-Srb-Jukić ne može doći do izražaja, već je odmah sasječen u korijenu. Zar nije znakovito da jedini protukandidat Danijelu Srbu na predstojećem pravaškom Saboru je kći Ante Đapića - Marija Đapić?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.