Nova tragična nesreća - poginula dvojica motociklista
Putnica na motociklu je ozlijeđena i prevezena vozilom Hitne pomoći u bolnicu
Komentari 14
Tom dionicom Sl.Brod - Vrpolje svakodnevno juri desetine motocikala i ni jedan ne vozi ispod 120/km h - cesta je ravna i pregledna ali to nije izgovor za brzinu !? Policija stoji u Trnjanima u centru i ponekad u Garcinu i Andrijevcima i tamo svi uspore - a kad ih prodju - gas !
Ove je godine jako puno ljudi u prometu poginulo
😱 uzas!
zanimljivo je čitati komentare o divljacima na dva kotača! Osuđujete ljude, iako iz ovako kratkog teksta, se ne može doći do zaključka o krivnji.
Zato i jesmo među prvima u svijetu u presađivanju organa. Kada imamo ovakav "izvor" organa .
Motociklisti inace jos zovu 'Organspender'=donatori organa. Zalosno je kako mnogi na cesti voze kao divljaci i ugrozavaju svoje i tudje zivote.
Sjećate li se ranih 90-ih? Kad je za vrijeme domovinskog rata s ciljem da se napuni ratna blagajna doslovno svakih par kilometara stajala radarska kontrola. A kazne su za tadašnja primanja bile mase. Tad se vozilo vrlo oprezno i nikad iznad dopuštene brzine! Vrijeme je da policija opet tako postupa, da se novčane kazne drakonski povećaju i s time usput puni državni proračun!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
na zalost previse mladih ljudi ima novaca kojeg nisu sami zaradili pa luduju bez razmisljanja (govorim opcenito). prosao sam sa motorima pola evrope a nikada nisam gume palio na motoru jer sam ih sam zaradio,tako je i sa divljanjem na cesti.