Noćni čuvar preminuo je od psihičke traume nakon tučnjave
Pojašnjeno nam je da je smrt nastupila zbog psihičke traume, a ne od ozljeda, no svejedno radi se o nasilnoj smrti jer je vremenski kontinuitet od zaprimljenih udaraca do trenutka smrti
Komentari 3
Nikad mi nije bilo jasno kako može netko posijediti u jedan dan. Kosa nije živa, jel tako ???
"umro je od infarkta izazvanoga udarcima koje je dobio, najviše po glavi, šakom i glavom 37-godišnjaka"... "Pojašnjeno nam je da je smrt nastupila zbog psihičke traume, a ne od ozljeda, no svejedno radi se o nasilnoj smrti jer je vremenskii kontinuitet od zaprimljenih udaraca do trenutka smrti." Infarkt nije psihička trauma već blokada cirkulacije u određenom dijelu organa (pretpostavljam srca, iako jasno u članku) Kod premlaćivanja nije rijetko stvaranje krvnog ugruška koji otputuje do srca, pluća ili mozga i uzrokuje infarkt. Novinar je vjerojatno pomiješao fizičku i psihičku traumu. Sućut obitelji stradalog i čitateljima Večernjeg uz ovakve novinare.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
..."radi se o nasilnoj smrti jer je vremenski kontinuitet od zaprimljenih udaraca do trenutka smrti. " ova rečenica je besmislena, jer, iako bombastična, ona ne govori o KOJEM vremenskom kontinuitetu se radi?