Njemačka sprema veliku špijunsku ofenzivu: BND želi više agenata i više rizika
Njemačka obavještajna služba želi više informacija – i to brže nego do sada. Šef BND-a Jäger zato pokreće reorganizaciju službe. Plan je da se, između ostalog, poveća broj ljudskih izvora, odnosno informanata.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0