Njemačka odvraća izbjeglice: 'Odlazite iz Afganistana: jeste li sigurni?'
'Ne vjerujte glasinama i lažnim informacijama koje namjerno šire trgovci ljudima o navodno laganom putu do Njemačke i ugodnom životu u Njemačkoj.'
Komentari 17
Opet vi sa slikom djece i žena u prvom planu. Ponovo ih nazivate izbjeglicama. Dokle?
Migranti sasvim sigurno dolaze organizirano i s ciljem da prošire rat na Europu, i nije mi jasno kako to n uviđaju državnici koji vode zemlje u koje migranti žele doći....pa to je invazija na Europu na lukav i prepreden način!...i mi te napadače na Europu još i moramo voziti i hraniti!....da nije tragedija bilo bi smiješno!
...u srijedu 11.11. prolazio sam granicu u Kumrovcu i na graničnom prijelazu Bistrica ob Sotli bilo je oko 500 izbjeglica ograđenih i pod kontrolom...preko dvije trečine onako na procjenu od oka bilo je mladih ljudi muškaraca!
Bas te ti ljudi citati vase plakate u Kabulu, kad na drustvenim mrezama vide suprotno. Organizirani prijelaz preko hrvatske, besplatan. Osobni dokumenti, nepotrebni. Kontrola i registracija, samo formalnost. Granice otvorene. Odmor i okrepa, besplatno. Novi prihvatni centri sa grijanjem, doktorima, crvenim krizem, dobrovoljcima... A u njemackoj, besplatni stanovi, hrana, zdrastveno, besplatna skola i par sto eura mjesecno. I obecana kvota od barem 800.000 a protivljenje gradjana cenzurirano i nepozeljno. Ma dajte molim vas...
Vratite ih par tisuća nazad i proći će ih volja da dolaze. Koje li mudrosti...Prokletstvo demokracije. Moraš i na izbjeglicu paziti da mu ne povrijediš ljudska prava. Hraniš ga, paziš i maziš i sve ostalo tvom trošku, a on će postati Nijemcem za sveto nigdarjevo.
Pravi naziv je Teroristi Islamisti to su ta dijeca i Fate koje ce da dizu Bombe kod nas.Njemacka ih je pozvala Go Merkel licno ne znam zasto mi ne zatvorimo granice .Neka merkel posalje Lufthanzu da ih im doveze ako ih trebaju za rad ispod cijene.Dokle ovi nasi bedasti politicari ce biti na vlasti nesposobnjakovici ne pismeni idite cuvati ovce.
Nece to pomoci jer znaju da Pariz nije u Njemačkoj a doma im je svaki dan Pariz.
malo je kasno za povlačenje , jedna je mama
Dok budu padale bombe, dotle ce ljudi odlaziti. Nije vazno na koji se dio svijeta to odnosilo. Kratkotrajni ratovi su podnosljivi, dugorocni...samo mazohist bi ostao.
Dobro nam dosli,ima mjesta za sve ,Problem su samo sami ljudi jel vise Niko sa nikim nemoze....zalosno
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa to nisu izbjeglice. To su migranti.