Njemačka: 'Ne možemo dalje ovako!'
Iako je Njemačka već u ovo doba godine dosegla svoj "Overshoot Day”, valja napomenuti da to nije prva zemlja svijeta koja je u tome "uspjela”. Već i prije Nijemaca,"Overshoot Day” se dogodio i nekim drugim bogatim državama poput Katara, Luksemburga, Kanade, SAD-a ili Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
Komentari 3
bogati uvoze minerale, sirovine od siromašnih...te im izvoze pravila o zaštiti ljudskih prava.ekologiji ..! fer....samo na izgled
Ma ajde. A dok ste sve zatvarali i držali u strahu onda ste bili pod shutom ili što. Sve je ovo smišljeno i planirano. Jadni narod cijele Europe pati a političati možda vode večernje razgovore sa Moskvom. Narode, nakon korone, kako ste se opet dali navuči.....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Polako. Daleko je zima. Onda ćemo cviliti i kukati a ameri trljati ruke od dodatne zarade.