Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
sutra
Povratak na članak

Nizozemski referendum o sporazumu s Ukrajinom test za EU uoči plebiscita o Brexitu

Protivnici sporazuma ističu da je on prvi korak prema punopravnom članstvu Ukrajine u EU-u. "Pravnici to nazivaju kvazi-članstvom," rekao je Baudet.

Komentari 4

Avatar d-ano
d-ano
22:36 05.04.2016.

..Ukrajina ce se podjelit u TRI djela,,,,,,,,,,,,,,,,i to je svrsen cin,,,,,,,,,,,za ovih sto godina,,,,,a dalje bumo videli,,,

VL
Avatar Sputnik.news
Sputnik.news
12:48 05.04.2016.

Interesantno kako Rusima smeta jačanje odnosa EU – Ukrajina…? Pa zar nije i Ukrajina suverena država (kao i Rusja) koja može misliti vlastitom glavom…? Ili ta suverenost vrijedi samo za Rusiju a ruski susjedi nemogu mislit vlastitom glavom jer su „rusko dvorište“?

VL
Avatar Mutavac--Udbaški--T.K.
Mutavac--Udbaški--T.K.
09:24 05.04.2016.

Zašto Nizozemci podržavaju agresiju rusije na jednu neovisnu državu, pitanje je ??=

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.