Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 181
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Život na rubu
Povratak na članak

Nismo daleko od ceste, ali kao da živimo u pustinji

Iako žive dva kilometra od Volodera, put im je loš, pa ne mogu čak niti ići na glasovanje

Komentari 1

KA
Kajgod
21:06 18.11.2010.

Gospođo Zorice... koje razumijevanje...?! Bitno da Ceca i Mišković otvaraju svaki racku u općini! Još čekamo otvorenje recimo uzletno sletne piste za komarce i ostale leteće objekte negdje oko naselja Pizdopraska (Potok)... Katastrofa!!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.