Nikolić počeo piti vodu i pričestio se kruhom i vinom
Liječnici KBC-a izjavili su da je Nikolić pristao piti vodu na zamolbu patrijarha Ireneja te da i dalje odbija hranu
Komentari 18
Nasi su grozni, ali njhovi jos daleko gori.
Nikolić počeo piti vodu i pričestio se kruhom i vinom, hvala pšametni pošteni Hrvatine da me o tome stalno obavještavate jel sam kao lud bez te obavjesti preko VL. Zasigurno bih morao čitati Srpske novine a vi mi to olakšavate.. Mnogo hvala alal vam vera !
nikolic se raboljel.. seselj ili izlazi iz haga ili dobiva dozivotnu robiju..
sto me izbrisa,admine....ja sam srbijanac,znam coveka....to je jedna ljiga ljigava....do juce je bio najveci srpski fundamentalista,danas je najveci evropejac....prozelit jedan i komformista.....fuj......zao mi samo sto je kompromitovao irineja koji se ne mesa u politiku,morao je da ga moli da ne izigrava majmuna.....narod nam gladuju izistinski,nema za leba i vodu,a ovaj iz svog cefa i obesti luduje.....more......samo da ga ja dohvatim.....neci nikad ni da jede ni da pije vise.
nije ga bilo tesko nagovoriti da pije i jede ,pa nije lud da strada zbog ideala
pricest kruhom i vinom 3 x na dan pa tako moze svako
Nikolić izvodi jedan cirkuski performans neviđen na balkanu do sada (iako je ovde već svašta viđeno!) i najgore u celoj priči što sad u ovo svoje cirkusiranje uvlači i kompletno srpsko društvo računajući tu i SPC. Kakav zamolba, kakva pričest! Kreten je počeo štrajk glađu i žeđu zato što neće da udovolje njegovom zahtevu da se u decembru mesecu ove godine raspišu prevremni parlamentarni izbori koji redovno treba da se raspišu u januaru sledeće godine. Ako neko ovde ne zna internacionalne nazive meseci, prevešću: on traži prevremene u prosincu ove godine a redovni su u siječnju sledeće. Ko je tu sad budala!?
koi smo mi idioti smijemo se sto je jedan Srbin pocia strajkat gladju jer triba raspisat izbore i narod da bolje zivi,a nesmijemo se sto mi dva dana vrsimo prosvijede po ljepoj nasoj radi presude u hagu a svesni smo da je to istina,zato se nama cia svit smije i to otvorino bez skrupula.
ma toma je kreten....jeste on najaca stranka u srbiji pojedinacno...al bio je do ovog strajka....sad se ukopao....ismeva sirotinju raju,jad i bedu koja zaista gladije zato sto nema......zauzeo je medijski prostor,ne mogu vise da ga gledam kako se prenemaze......fuj.
@damian2 čuj TO gore na slici svoju političku borbu vodi na principu granice Virovitica-Karlovac-Karlobag i veličanja četništva.... Nadam se da mu je to gore bila posljednja pričest...
sinaj je napisao/la: *** deleted by admin *** ________________________ Zašto je ovaj komentar obrisan? Pa nikog ne vrijeđa. Rečeno je samo da mu želimo da hrabro izdrži do kraja. Što je tu sporno?
Sunce malo neduzno, pricestio se i pio vino.... Mars gade jedan....
kaj ne ide negdje u planine sa vukovima , koja je to budala a samo mu je u srpskoj glavi kako unistiti hrvatsku, nu srbine hrvati ce zauvjek nositi poglavnikovu \" za dom spremni \" i \" na ljutu ranuutu ranu ljutu travu \"
thekurcula je napisao/la: Ko je tu sad budala!? /****************/ Ti si.
ovaj retard će na kraju početi jesti i sarmu i kobase... i pričati da i dalje štrajka glađu...
Četnički mučenik, hahahah
Nadam se da se neće sad napucati hostije i vode, želimo mu brz kraj, da se ne muči. naravno...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zasto se rugate ? To je njegovo pravo da vodi svoju politicku borbu. Barem je vodi mirno ne ugrozava nikog. Nije jedini koji u Srbiji gladuje za razliku od Tadica Tomislav je u \"vezi s narodom\" dok Tadic zivi u fantazijama.