Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 129
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
OPRAVDANJE
Povratak na članak

Grmoja: Da smo znali, naravno da bismo došli. Došlo je do greške administracije

Nitko od naših predlagatelja nije dobio nikakav poziv, ni mailom ni porukom, rekao je Grmoja

Komentari 4

Avatar Marijanček
Marijanček
13:39 17.10.2016.

Što je Grmoja sjedio na ušima kada je u petak predsjednik sabora kazao da se nastavlja sve točke u ponedjeljak , stvarno prave od sebe bedaka .Ovo je katastrofa .

VL
DE
demokršćanin
13:15 17.10.2016.

Neka visi Pedro.Uvijek je kriv netko drugi a ne oni koji bi trebali biti.

VL
DU
Deleted user
14:16 17.10.2016.

pa ko jos vjeruje da v ponedeljak treba dojti na posel

VL
BR
Bruneta
16:41 17.10.2016.

Za vikend su bile na prodaju dionice Hajduka,a vrime divotica do 25'C,mostovci su morali jurit u Dalmaciju,a po uzoru na prethodne vlade spojili su ponedjeljak sa vikendom.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.