Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 122
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
VEZANI UZ IZRAEL
Povratak na članak

Nijemci dodali nova pitanja u test za državljanstvo: 'Tko želi putovnicu, mora dijeliti naše vrijednosti'

Tko želi postati njemačkim državljaninom mora znati što to znači preuzeti tu povijesnu odgovornost Njemačke. Ova odgovornost je dio našeg identiteta, poručila je njemačka ministrica Nancy Faeser

Komentari 3

TR
trpimir2022
09:14 27.03.2024.

Nije neočekivano, da ljudi svoje dogme smatraju svojim vrijednostima.

VL
JU
jurajuric120
17:31 26.03.2024.

"Deutschland, Deutschland über alles", lijepo otpjevati sa tonalitetom i ispit iz gradiva "Mein Kampf". A i njemci bi se trebali malo podsetiti toga, mnogo su zastranili.

VL
Avatar Naravno
Naravno
17:00 26.03.2024.

Isto tako oni koji žele nemačke putovnice, trebaju znati preimenovanje katoličkih praznika i dobro poznavanje islamske religije.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.