Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 84
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TREĆI MUŠKARAC SE SPASIO
Povratak na članak

Nijemac (22) poginuo, a drugi (21) se još traži: Skočili su u rijeku zbog mobitela

"Jedan za drugim, trojica muškaraca su skočila u rijeku Maas kako bi izvadili mobitel iz vode. Ali samo se 36-godišnji muškarac iz Venla uspio vratiti na obalu", navela je policija

Komentari 1

Avatar Ležeći Policajac
Ležeći Policajac
19:25 08.06.2024.

Logično, jer je život bez mobitela skroz besmislen.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.