Nerede u SAD-u izazvao je Marx
Trumpu su nepoželjni useljenici i marksisti i komunisti, tko god oni bili. Jedan od primjera Marxove aktualnosti u Americi danas je rastući pokret za radnička prava
Komentari 4
Evo, nasla se sveznalica koja nikad u zivotu nije bila dalje of Trsta, ako I to?
AM
Ljevičari služe Sotoni i prihvaćaju vjeru u njega.Ateizam.
DU
Nije Marx nego Mao Ce Tung.....poznat i kao veliki Mao..
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svima su nepoželjni useljenici marxisti i komunisti. Ti se samo objese na proračun, urlaju i ništa ne rade... Inače je smiješno koliko se opravdavaju divljanja i paljenje automobila, sve to se trpa pod opravdane prosvjede. No, ako pogledate, radi se o tisućama ljudi, u cijeloj Americi to je kojih desetak ili maksimalno par desetaka ljudi. Amerika ima službeno oko 315 mil. stanovnika, s ilegalcima vjerojatno blizu 350 ili sigurno preko 330 mil. ljudi... To je usporedivo kao kod nas dođe 5 ljudi s transparentima pred sabor, a onda od toga novinari naprave veliku vijest... Po broju ljudi vidi se da se smanjilo financiranje tih različitih "progresivnih" udruga, ne mogu više skupiti ljudi kao prije, a i više se priključuje destruktivaca i pljačkaša koji koriste priliku. Skoro svaki prosvijed u većim gradovima gdje su demokrati na vlasti, razne pljačkaške horde iskoriste za besplatan šoping... Ako pogledat, dolaze s pick-upovima, porazbijaju izloge i odnesu sve što mogu. Jako su protiv Trumpa, pa se moraju namiriti...