Nepoznati lopov ukrao kemijski WC na cesti u Vrlici
Šteta se procjenjuje na oko sedam tisuća kuna, a policija je podnijela kaznenu prijavu za krađu protiv nepoznate osobe
Komentari 6
WC-e kradu, kaj če mu pisat u osudi ?
Vjerojatno čovijeku treba EKO GNOJIVO
jel netko provjerio jel ukrao i govanca?
Hehe! E kad moraš onda moraš! Da nije smiješno bilo bi tragično!
12.05.2011. u 20:48h lschmidt je napisao/la: Hehe! E kad moraš onda moraš! Da nije smiješno bilo bi tragično! ======================================== Da ti nisi smiješan bio bi tragičan ali ovom izjavom si priznao da si u stvari Glup
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
hahahah ,pa to nema ni u pakistanu ,zar smo tako nisko pali da se i govna kradu ...hahahah