Nenad Periš: 'Pokušao sam ga odgovoriti od puta u Beograd, ali nisam uspio. Valjda je tako moralo biti'
Priča o Mateju Perišu obilježila je početak 2022. godine i na kratko ujedinila sve države bivše Jugoslavije u molitvama i željama da se Matej pronađe živ i zdrav. Nažalost, sve te molitve nisu uslišene tako da je Matej pokopan 23. svibnja 2022. godine na groblju u Splitu
Komentari 18
Nadajmo se da su mnogi mladi ljudi i njihovi roditelji naučili da nije primjereno slaiti svoju djecu u pašaluk
...toga dana sipila je rosulja,ja sam stajao pored prozora i u meni je nastalo čudno uznemirenje. nemoj ići .......svašta li je danas na prodaju.
ovaj lik je tragediju pretvorio u reality show..i sad na svaki nacin se pokusava oprati..pa dokle vise..
Strašno je to što se desilo. Svaki roditelj prvo krivi sebe pa i kada realno nije do njega. Ipak, stoji da nije preporučljivo ići u noćne provode. Noć je za spavanje, ne za lumpovanje, a još manje u nepoznatoj sredini.
Nikada ali nikada Hrvatu nije sigurno u Beogradu.Beograd je četničko leglo.
Opet ovaj BG. Ali gospodine u ovom slucaju nije bio problem u BG nego u mladicima koji su konzumirali alkohol i droge u neumjerenim kolicinama. To im se moglo dogoditi i u Splitu. Droga i alkohol je zlo.
Opet ovaj, jel to sponzorirani članak.
J vas Beograd
Pa necete nas sad slijedecih 10 godina yebat u mozak sa ovim kradezenjarom.
Adezeovac ne seri, zaboli nas kurtz za tebe adezeovca i tvog adezeovskog isprdka.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne razumijem ovog čovjeka. Čemu to eksponiranje u medijima?