Neki se bunili: Evo što je dosad pokazao projekt cjelodnevne nastave
U projekt su uključene 62 matične škole i 100 područnih škola. Do sada su zabilježena mišljenja 283 učitelja i 248 roditelja, a do kraja školske godine 2023./2024. planira se posjetiti sve škole u eksperimentalnom programu
Komentari 5
Je li ikada što odgovorio poslaniku Hasanbegoviću, zašto je njegovo ministarstvo djeci u kurikulum stavilo film - "Dnevnici Dijane Budisavljević"?
Deda Lisinski pretvara škole u dječje čuvaonice, a djeci uništava djetinjstvo.Toliko ministara, toliko reformi, a sve šaka jada.
Glupost od škole, u školi treba biti više gradiva posvećeno domovinskom ratu i braniteljima i državotvornoj stranci. Realno danas ti matematika, fizika, hrvatski jezik, povijest, zemljopis uopće niti ne trebaju, tako da bi to bilo dobro zamijeniti sa nekim domoljubnim predmetima!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Fuchs rastače školu, nema pojma o školi kako to sve funkcionira.....da ne govorimo da djeca ne koriste mozak uopće u školi nit ih se to uči