Neformalna moć Zdravka Mamića i Josipa Perkovića
Slučajevi Mamić i Perković pokazuju koliko su u Hrvatskoj snažni neformalni centri moći i pojedinci koji nemaju legitimaciju koja se stječe jedino na izborima
Komentari 25
ovo je članak za ozbiljno? ja sam mislio da je nekakav vic...majko moja...
Kako samo ovi abolirani novinari podmeću ...Ikako su tu poredjjenja ubila hrvatskih domoljuba i jedan od najuspješnih menadžera ...
Potpuno promašena paralela izmedju Mamića i Perkovića. Novinaru je to zgodno zvučalo pa ajde napisao priču priče radi. Da je okirenuo tezu jednako bi zvučalo. Bitno je to da Mamić uz ostalo voli Hrvatsku.
Baš me zanima kako VL funkcionira ako plaća ovakve tekstove ?
članak napisan da popuni prazninu na stranici. sjedi 1
Žalostno ali istinito kako novinar podmeče, gospodine Mamiću tužite ovog novinara neka dokaže svoja podmetanja na sudu.
Ćuriću...otkaz!
U Ustavnom sudu bi trebali sjediti najbolji i najiskusniji suci. Slavica Banic došla je kao kradezeov kadar u Ustvari sud. Ona je po završetku fakulteta radila kao vježbenica u dva odvjetnička biroa i u ministarstvu pravosuđa kod Ane Lovrin. Potom bi a direktno birana za suca Ustavnog suda.Nikada nije bila suknja u općinskom , okružnom , trgovačkom ili bilo kojem drugom sudu. Nikada nije postala odvjetnica, niti tužiteljica , niti bilo što u pravosuđu. No Kradeze ju je postavio za SUTKINJU IZNAD SVIH SUDACA U HRVATSKOJ.
večernji, mislio sam da gore ne može kad ugledah ovaj članak - dno !
Ajde novinaru ostavi se corava posla i idi radi nesto sto valjda znas...odi kopaj kanale a intelektualne poslove ostavi proficima.
sljedeća epizoda :kako I koliko su slični jaje I tramvaj........?!
Pisac ovog texta je otkrio Ameriku- u svakoj državi postoje neformalni centri moči. negdje su to industrijalci, negdje plemstvo, negdje crkva-hođe.itd,itd
Novinar je napravio dobru paralelu, najbolji su ovi koji pljuju po njemu bez argumenata. Ako se ne slazete s necijom analizom, napravite svoju, jasnu i argumentiranu, pa neka citatelji sami procijene tko je u pravu. Samo pljuvanjem dajete dojam oo losoj namjeri, a ne pravu na drugacije misljenje. I zasto je uvijek vazno je li HDZ ili SDP? Ovdje postoji veliki broj ljudi kojima se zivot svodi na te dvije stranke koje hvale ili kude, ovisno o preferencijama. Mozda sam sanjar ali bih volila procitati i komentare ljudi kojima zivot ne ovisi o strankama. Ima li uopce takvih?
Nije to nista. Tito je bez znanja naroda postao marsal. Pa sta mu fali. I danas jedan simpaticni trg nosi njegovo ime. Mamic je takodje robustan i uspjesan, nema sumnje da cemo jednog dana citati - Mamicev trg.
Drazen Curic je zaboravio napisati da su obojica i perkovic i mamic hdz-ovci.Mislim da je to vazno istaknuti, ili cete i njih dvojicu pripisati komunjarama i sdp.Sutra ce i kartonska predsjednica i tudjman i manolic svi biti po potrebi clanovi sdp.Jer diplomac vaso i spiljo udbas rade na tome.Falsifikat im je poznata stvar,
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
a kakvu to moć ima mamić kad ga je partija utamničila zbog sumnje u utaju poreza, dok onoga tko zgazi i ubije par ljudi puste da se brani sa slobode kao da je mačku ubio? tragikomično...