Nećete vjerovati što su napravili ovi maturanti. Profesor: 'Ja sam šokiran!'
Kako biste vi postupili na mjestu ovih mladih ljudi?
Komentari 29
Ovo ne samo da je bio moralan potez, već i izuzetno promišljen. Prema zakonu reciprociteta i profesor će imati potrebu odgovoriti istom mjerom što je davanjem svima po jednu petici iz zalaganja već i dokazao. Poštenje se ipak isplati kada se svi tako ponašaju. Bravo za učenike i učitelja.
Bravo ljudi, bravo nasi mladi Hrvati !
Svaka čast mladosti, da ste postupili drukčije, prevarili biste samo sebe. Čestitam, pokazali ste zrelost.
BRAVISIMOOOOOOOOO
@nogogaz, HDZ-a ima u Istri, na 20 posto su koliko ima i autohtonih Hrvata u Istri. Istru je od 1945. do 1948. napustilo 160 tisuća autohtonih Istrijana da bi ju naselili jugo oficiri iz svih bivših republika i regija, zatoo u Istri danas živi 40% stanovnika koji nisu rođeni u Istri prema popisu stanovnika 2011.. npr. Pula je grad u kojem 54% stanovnika nije rođeno u tom glavu, a najveći zagovornik samostalne Istre je IDS-ovac Miletić kojem se tata doselio iz Bosne kao jugo-oficir. U Istri prema popisu stanovnika 2011. Hrvati i Talijani izumiru, a rast imaju jedino Bošnjaci, Srbi i Albanci, te tri skupine čine i 90% doseljenih u Istru u 2016. godini. Hrvati u Istri su sve svjesniji da Istra stagnira, izumire, na 12500€ su po poglavi stanovnika, dok je Zagreb na 20 tisuća€, 2000. godine Istra i Zagreb su bili izjednačeni na 8 tisuća€, a ono što je još poraznije za vlasti u Istri je to da Zagreb uplaćuje 17 tisuća kn više po stanovniku u proračun, nego Istra. Istra je prema MUP statistici broj jedan županija po kaznenim dijelima i ima najviše narkomanskih ovisnika po glavi stanovnika. IDS uništava Istru, gospodarki i demografski.
Bravo za učenike, otkaz profesoru! Kako može zaboraviti testove....
ima dobrih komada u tom razredu....uff, dasam profesor
Izgleda da su toliko pošteni da ce prihvatit obe arbitraže....
I Vaso bi tako napravio....
Ima republika Istra dobre temelje. Ako tome dodamo da nema HDZa u istri...
gdje nema HDZa i ljudi su normalniji...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svaka čast mladosti! S vama ovaj svijet ima budućnost. A sve čestitke i profesoru koji mlade ljude ohrabruje i pohvaljuje za dobro.