Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Ne stvara radna mjesta država nego kapital

I mentalitet nekih poduzetnika treba mijenjati

Komentari 10

NO
nonasur
12:19 22.02.2015.

Ova recenica je kljucna za buducnost Hrvatske. Nadajmo se da ce Predsjednica uspjeti.

VL
Avatar d-ano
d-ano
12:42 22.02.2015.

Kapital nije u stanju ni doci ni oplodit se dok politicari ne oslobode put,put bez korupcije,bez razlicitih zakonskih smetnji , pa poznato je da jedan obican sluzbenik sasvim nevazan postaje kljuc preko kojeg se ne moze/dok ga ne podmitis/

VL
Avatar EU_afrodita
EU_afrodita
12:23 22.02.2015.

da, dobar joj je bio taj inauguralni govor i o ekonomiji..zato ima pravo kad kaže da na vodeća mjesta treba postaviti mlade ljude, to je nada da će se stari mentalitet promijeniti

VL
Avatar dalmos Zadar
dalmos Zadar
18:17 22.02.2015.

Hrvatska moze uspjeti zasto ne ali,drzava mora stvorit poreznu politiku i sve drugo infrastrukturno,,pravi javni servis,,,onda ce dolazit kapital sa ovakvim vlastima koje traze nesto po rusiji nema napredka,,,do kraja godine javni dug ce biti oko 90% to je problem,,,tezak posao ceka novu vladu jako tezak

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
14:37 22.02.2015.

Problem je sam u tom kaj je našim poduzetnicima država neprijatelj mjesto saveznik !!!

VL
AA
aabbcc
09:37 23.02.2015.

Pa ko je stvorio radna mjesta u 500 opcina ako ne drzava ?

VL
Avatar EU_afrodita
EU_afrodita
18:05 22.02.2015.

vjerovatno je ta narodna ostrašćenost u politici u Hr i podjela na ove i one, "naše" i "vaše" upravo ostatak starog komunističkog mentaliteta kada su ljude dijelili na "partijaše" i one druge...pa se još i danas pridaje veća moć političarima, nego što je oni realno imaju, ali s druge strane ako ti ostrašćeni navijači dobivaju posao i promocije preko neke stranke, a ne preko poduzetnika, onda je razumljivo zašto su toliko zagrijani i zašto imaju tako velika očekivanja od političara

VL
EH
enigmus-hr
15:29 22.02.2015.

Ma nemojte, opet povlađivanje "poduzetnicima", a šta ćemo sa zapadnoeuropskim socijalnim državama (primjerice Njemačka, Švedska), koje državnom vlasništvu imaju firme koje uredno posluju na tržištu i stvaraju radna mjesta? Znači Njemačka je nazadna. Da se razumijemo, ne krivim Kolindu za tu izjavu, nego njene savjetnike koji su u dosluhu sa lopovima "poduzetnicima".

VL
UN
unbekant
12:09 22.02.2015.

Koji naslov,stvarno je ovaj naslov nesto najgluplje sto se moze negdje u svjetu procitati,drzava je jedini odgovorni"poslodavac"ona otvara i zatvra sve u svojoj drzavi,da ne objasnjavam kako,jer to je pticama jasno...................

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.