Ne stvara radna mjesta država nego kapital
I mentalitet nekih poduzetnika treba mijenjati
Komentari 10
Kapital nije u stanju ni doci ni oplodit se dok politicari ne oslobode put,put bez korupcije,bez razlicitih zakonskih smetnji , pa poznato je da jedan obican sluzbenik sasvim nevazan postaje kljuc preko kojeg se ne moze/dok ga ne podmitis/
da, dobar joj je bio taj inauguralni govor i o ekonomiji..zato ima pravo kad kaže da na vodeća mjesta treba postaviti mlade ljude, to je nada da će se stari mentalitet promijeniti
Hrvatska moze uspjeti zasto ne ali,drzava mora stvorit poreznu politiku i sve drugo infrastrukturno,,pravi javni servis,,,onda ce dolazit kapital sa ovakvim vlastima koje traze nesto po rusiji nema napredka,,,do kraja godine javni dug ce biti oko 90% to je problem,,,tezak posao ceka novu vladu jako tezak
Problem je sam u tom kaj je našim poduzetnicima država neprijatelj mjesto saveznik !!!
Pa ko je stvorio radna mjesta u 500 opcina ako ne drzava ?
vjerovatno je ta narodna ostrašćenost u politici u Hr i podjela na ove i one, "naše" i "vaše" upravo ostatak starog komunističkog mentaliteta kada su ljude dijelili na "partijaše" i one druge...pa se još i danas pridaje veća moć političarima, nego što je oni realno imaju, ali s druge strane ako ti ostrašćeni navijači dobivaju posao i promocije preko neke stranke, a ne preko poduzetnika, onda je razumljivo zašto su toliko zagrijani i zašto imaju tako velika očekivanja od političara
Ma nemojte, opet povlađivanje "poduzetnicima", a šta ćemo sa zapadnoeuropskim socijalnim državama (primjerice Njemačka, Švedska), koje državnom vlasništvu imaju firme koje uredno posluju na tržištu i stvaraju radna mjesta? Znači Njemačka je nazadna. Da se razumijemo, ne krivim Kolindu za tu izjavu, nego njene savjetnike koji su u dosluhu sa lopovima "poduzetnicima".
Koji naslov,stvarno je ovaj naslov nesto najgluplje sto se moze negdje u svjetu procitati,drzava je jedini odgovorni"poslodavac"ona otvara i zatvra sve u svojoj drzavi,da ne objasnjavam kako,jer to je pticama jasno...................
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ova recenica je kljucna za buducnost Hrvatske. Nadajmo se da ce Predsjednica uspjeti.