Nastavljeno suđenje Petru Ćiriću za ratni zločin na Ovčari
Na prvoj sudskoj raspravi Ćirić je odbacio sve navode optužnice, tvrdeći da ništa ne zna u vezi sa zločinima na Ovčari, a svjedoke suradnike nazvao je smećem
Komentari 20
A da nadometnem još i ovo: ´´verovatno bi grejali dupeta u nove policijske škode i glumili policajce - ko bre, ja? Nikad video krajine i krajinske policije! A kako prepoznati srbina u hrvatskoj policijskoj odori? Njima se značke na odori najviše sjaje - kad god je obuku pljunu na značku i otaru!
I nije mi jasno kako mogu biti tolike ljige...toliko mrziti sve hrvatsko, doslovno.A onda nositi Hrvatski državni grb, onaj za kojeg doma i privatno i dalje govore da je ustaški, zemlja ´´lepa njihova´´, zastava ustaška, Hrvatska - ustašija itd itd...aa onda kad ´´prođe smena´´ paliti one tralje od golfova dvojki-trojki i puni ´´lože´´ pravac Šid- BPalanka - Bogojevo....joj,joj..joj!
zasto mu se ne sudi u Hravtskoj ,,sta ima Srbija sa tim....
glavni organizator zločina u Ovčari tadašnji načelnik vojne bezbednosti JNA Aleksandar Vasiljević, uz dogovor sa hrvatskom obaveštajnom službom. Cilj je bio da se optuži srpski narod, a Hrvatskoj olakša put ka nezavisnosti. iza Vasiljevića stoje Kanađani koji su ga nagradili "prihvatanjem" da njegove dve ćerke žive i rade u toj državi. Na sastanku direktorke vukovarske bolnice Vesne Bosanac sa vojnim obaveštajcima JNA dogovoreno da se na Ovčari ubije tačno 200 zarobljenika. Budući da ih je tamo prvobitno dovedeno 207, sedmorica su puštena. posmrtni ostaci sedam od 200 ubijenih nikada nisu identifikovani - radi se o kurdskim plaćenicim Zašto se skriva uloga Vesne Bosanac u zločin u Ovčarima
i ovaj je gulio Krumpire,ahahahahha
Ne znam hoćete li mi objaviti komentar al jedan je jako zanimljiv detalj u srpskim pohodima 90-ih. Stradali su uz Hrvate i Mađari i Pemci i Rusini, imovina popljačkana i spaljena jednako svima....al jedino Cigane nisu dirali !? Nek se nitko ne naljuti al volio bih čuti objašnjenje ???
11:56h deda pantelija.....siroti naš djedica, gdje li vi Srbi samo nalazite inspiraciju? Znači ne samo što je Vasiljević radio za Hrvatsku neg je još i Srbiji namaknuo uteg oko vrata >;-))
deda pantelija ala ga ti nadrobi svašta,već me dugo neko nije nasmijo ko ti. I ti vjeruješ u to što si napisao i misliš da će još neko povjerovat???? Ovo više ni mali Jovica neće povjerovat a ni pas ss maslom nebi pojeo.Još si samo trebo i marsovce spomenut da prića bude uvjerljivija.
Idler 3 - jesi li čuo za onu "vrana vrani oči ne kopa"...
Ides bre deda, pa ti si informiraniji od inform biroa!
sta su se junacine smrkle i niko nista ne zna o zlocinima, a na Ovcari bili veci cetnici i od samog draze
deda pantelija... mozes ovo tisucu puta ponoviti malo tko ce ti vjerovati....... koliko si blzu istini tesko je procijeniti..mozda si na pola puta.. jednog dana ce isina izaci na povrsinu a tada to vise nikoga nece zanimati
Koji q komentirati ove pašalučane? Kad god se napiše nekakav članak evo ih kao muhe na vnago! Ne možeš proći forumom da ne staneš u drek! srbija raspisuje potjernice i sudi hrv. braniteljima, srbija kao sudi škorpionima, belim orlovima, crvenim beretkama (samo ako su ´´rešili´´ Đinđića, sa-mo) i ovom vukovarskom prijeratnom amelju, kanalizacijskom talogu, posljednjem od posljednjih za ratne zločine: ubojstva klanjem, nožem , ´´sekirom´´, davljenjem, silovanja, otimanja, pljačkanja, ponižavanja. A možda je i bolje, jer da su tu, u Hrvatskoj sada bi šetali po Vukovaru i smijali se žrtvama u lice , uostalom kao i većina drugih, jelte, ´´abolizovanih´´.
03.12.2012. u 12:28h rojnik je napisao/la: deda pantelija ala ga ti nadrobi svašta,već me dugo neko nije nasmijo ko ti. I ti vjeruješ u to što si napisao i misliš da će još neko povjerovat???? Ovo više ni mali Jovica neće povjerovat a ni pas s maslom nebi pojeo.Još si samo trebo i marsovce spomenut da prića bude uvjerljivija. .. Vi ste nevini ni trunke prašine nesme da padne. samo polako i Jasenovac je dugo skrivan ispod tepiha. sve ispliva na videlo. I ako stalno poričete dečije logore oni su postojali . I mnpge druge zločine koje ste počinili su vaši saveznici zabeležili. Kao i divljanje 1630 godine po protestantskim zemljama kao vatikanske hijene. - A tek će se otkrivati zločine koje ste činili u "domovinskom " ratu .
03.12.2012. u 16:11h El Indio je napisao/la: sta su se junacine smrkle i niko nista ne zna o zlocinima, a na Ovcari bili veci cetnici i od samog draze .. Daj ne budali kada je Ovčare u pitanju. Šta je radila Dr. Vesna Bosanac još par dana u Vukovaru posle pada? Sisak je troduplo veći zločin nego ovčare pa ćutite ko zaliveni . Čak je bio i Držadna tajna.
03.12.2012. u 17:56h deda pantelija je napisao/la: 03.12.2012. u 16:11h El Indio je napisao/la: sta su se junacine smrkle i niko nista ne zna o zlocinima, a na Ovcari bili veci cetnici i od samog draze .. Daj ne budali kada je Ovčare u pitanju. Šta je radila Dr. Vesna Bosanac još par dana u Vukovaru posle pada? Sisak je troduplo veći zločin nego ovčare pa ćutite ko zaliveni . Čak je bio i Držadna tajna. .. Sisak Gospić to su izmišljene stvari . Srbi su se sami ubijali i9 bacali u Dunav Sami su sebe zaklali na spavanjima . I Aleksanda Zec 12.g. se sama ubila
03.12.2012. u 12:05h PUTIN je napisao/la: zasto mu se ne sudi u Hravtskoj ,,sta ima Srbija sa time.. ------------------------------------------------------------------------------ Veoma dobro pitanje ali evo odgovora isto tako kada su Izraelci uhvatili Ajhmna u Juznoj Americi za zlocine koji je uradio nam jevrejima u Njemackoj ALI su mu sudili u Izrealu Pa tako isto sada rade i Srbi u Srbiji Mislim da bio pustem na slobodu u Hr posto sud tamo nebi se naslo dosta dokaza i eto zasto mu se ne sudi u hr
Bio u To Vukovara,,zasto mu onda sude ako je branio Vukovar....
Još jedan "kuvar"?!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
13:18h kristov....hajd što je "ceo svet" protiv njih al sad još i Milošević sa cijelom ekipom >;-))