Naš reporter u Ukrajini: U restoranima, u koje se nekad ulazilo uz obvezno 'slava Ukrajini', danas 'kuhaju' Molotovljeve koktele
Zemljom vlada psihoza zbog ruskih špijuna, javlja iz Ukrajine naš reporter Marin Penavić
Komentari 16
Svaka čast i podrška Ukrajincima u obrni svoje domovine i slobode. Čudno da do sada nismo vidjeli ni jednu akciju sa Molotovljevim koktelima, a tenkovi slobodno jure cestama.
Ne mogu Rusi eliminirati sve Ukrajince samo tako. Dok ovi imaju volju za otpor Rusima se ne piše dobro.
Isto kao i za ZDS, konjine će za 20 godina govorit da je "Slava Ukrajini!" nacistički pozdrav...
Takvih gdje se pozdravljalo sa "Slava Ukrajini" mi nije ni najmanje žao.
Pa nisu to isti tenkovi kao sto su bili pre.
I mi smo bili nasmijani i glasni kad smo vidjeli Ukrajinke prije par godina u nasoj domovini. Dok ne bi dobili racun
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako se tim koktelom ne može zaustaviti tenk , mogu se uništavati kamioni koji voze ratni materijal , streljivo, ljude itd... Osim toga kad je tenk u plamenu , unutra nikom baš nije svejedno , kao prvoo ne vide dobro ili nikako.