Nakon što je udario policajca, Ivan Božić (29) bježao s ugašenim svjetlima prema Solinu i Klisu
Kako Županijsko državno odvjetništvo piše, osnovano se sumnja da je osumnjičeni 29-godišnjak, s nakanom da ga usmrti, bez smanjivanja brzine, u naletu prednjim dijelom osobnog vozila udario policijskog vježbenika i preko osobnog vozila ga odbacio na kolnik pri čemu je oštećenik zadobio teške i za život opasne ozljede
Komentari 18
Neće dobiti manje od 8 godina zatvora! Višestruki je povratnik, ima podeblji dosje, sada je vrijeme da se društvo zaštiti njegovim zatvaranjem. Treba ga izolirati od vanjskog svijeta i nakon završetka katne zatvora opet strogo nadzirati i ako krši zakon opet zatvoriti. U Americi bi ga likvidirali već dok je bio u bijegu, tj. kod uhićenja.
Ma ne, nitko nije kriv, sve se dogodilo slučajno. I slučajno su mu se isključila svjetla, I slučajno to nije primijetio jer je bio u šoku. I zbog šoka se dva dana skrivao, sve dok mu pošteni otac nije našao poštenog odvjetnika. I sad mu policija duguje ispriku, jadan čovjek trpi represiju, a znamo da represija ne rješava probleme. Pustite dite na miru, imao je loš dan.
Nema od Hr krivousuđa vajde,to je više sve pro forma,da netko misli da oni nešto rade,to je sve smućaj pa prolij,tko u to uopće vjeruje ...
Izvući će se, kao i Zavadlav
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa nije namjerno. Nije ni prije, ko cetnici u cavoglave. Golf ima svjetla koja se sama gase kad zgazis pjesaka, ukljucuje se automatika koja te vozi kuci retardnoj familiji i jos mudrijim prijateljima. Prognoza na super sportu, 6 dana skupljanja smeca po cesti i isprika policajca.