Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 222
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'Renesansni čovjek'
Povratak na članak

VIDEO Nakon jahanja i oranja ministar Maras se pohvalio novom vještinom

Ministar Maras na svom Facebook profilu često objavljuje video uratke pa nas je tako već 'počastio' i fotografijama na kojima jaše konja te pokazao kako barata plugom na natjecanju orača u Daruvaru

Komentari 23

FA
Fake
11:42 30.08.2015.

Kasnije se i konj nasmijao.

VL
AN
Anamarija10
12:05 30.08.2015.

Uzalud vam trud svirači.....Padate i sa konja i sa ministarskih fotelja.... Jedva čekamo

VL
DU
Deleted user
12:02 30.08.2015.

Jeli to medo u akciji,ne bih se cudio da ovaj “ekstremno desni SDP “u zadnje vrime veliki Hrvati naprave nesto nepromisljeno mozda nacrtaju svastiku na sljedecoj utakmici ili se Vesni omakne i kaze da je Hrvatica

VL
OS
osica
12:13 30.08.2015.

Nisam znala da je" Maras ministar sporta..." bježi od poduzetništa ko vrag od tamijana. Jadan,nikada nema mira , stalno se napreže," jaše u silikonskoj dolini, ore na krivu stranu , a sad je došao i do toga da će ustrije........... sam sebe" majko moja, nije mu lako.

VL
DU
Deleted user
12:05 30.08.2015.

Jadni konj,iskrivicemu ledja

VL
Avatar EU MOJCA
EU MOJCA
12:41 30.08.2015.

Ma svuda on jaše samo ne tamo di treba

VL
AS
ante_slavonac
12:46 30.08.2015.

Z ovakvu glupost se potpisuje cijeli VL a htijeli bi biti ozbiljan medij?

VL
LI
lika64
14:03 30.08.2015.

svašta on zna osim voditi .ministarstvo koje je kičma društva

VL
PE
PeroJoso
12:58 30.08.2015.

putin je za marasa mala beba, a imaju i slican sklop u glavi

VL
Avatar juricamesko
juricamesko
12:50 30.08.2015.

njemu treba dati zvečku jer očigledno nije još prerastao ni vrtić.

VL
Avatar dmitarX
dmitarX
11:43 30.08.2015.

Facebook vlada.

VL
FO
ForeignLegion1987
16:27 30.08.2015.

jer ga za to gradjani placaju kako ga nije sram kaddddd ce izbori,,,,pa ce vijezbati u remetincu

VL
MA
Maja28
18:19 30.08.2015.

ovi preser...si mi idu opasno na živce. djeluju mi loše na probavu. kao loš miks hrane pa mogu i bez dva prsa u grlu..... Stvarno degutantno. Misle li on i njegovi tako dobiti glasove ili poboljšanjem ovog nesretnog života ovdje.e. koga ovako misli zadiviti? Nesretnike koji se pitaju imaju li sutra 5kn za kruh?

VL
NI
ninja72
16:53 30.08.2015.

Da ga nema partija bi ga nacrtala.

VL
HR
hromcan
20:35 30.08.2015.

U cijeloj kukuriku vladi nema odvratnijeg i pokvarenijeg čovjeka od navedenog (to je moje mišljenje) ZNAM DA ČESTITAM MI POSLE OVOG KOMENTARA VI ZABRANITI KOMENTIRANJE ali se ne mogu suzdržati

VL
DB
durica.b1
16:06 30.08.2015.

Na žalost vještinu koju treba imati i za koju je plačen nje nema.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.