Nakon 2 tjedna odmora u povodu Svih svetih, Sabor će raspravljati i o Markić
HDZ nije ponudio svoj prijedlog zakona, već teze što bi trebalo mijenjati, a među njima je i promjena Ustava
Komentari 6
Što gongaš ima upućivati u proceduru? Koji je on faktor? Željku Markić se ne poziva, ali gongaša da!??? Pokvarena politička mućka, da nas Bog sačuva.
Kad već misle razgovarati o Markić, neka razgovaraju i o sebi. Mislim ( neovisno o strankama, jer sve funkcioniraju po istoj shemi ) kako to da su "demokratski izabrani" gotovo većina ljudi u Saboru isti ljudi već 20-25 godina ( mislim na g. Šeksa, g. Stazića, g. Šukera, gđa. Antičević, gđa. Pusić, g. Džapić, itd... ). Dobro su mi odgovorili g. Šeks i Stazić, ne možete ljudima zabraniti da se bave politikom. Ma nisam ja od onih koji bi zabranjivao, samo, malo više demokracije u svim strankama, dobro bi došlo. Zar nije tako g. Staziću. Nadam se da ćete se složiti sa mnom. Ja se inače u politiku ne razumijem previše, tu ste bili potpuno u pravu. Ja se samo zalažem da se svakom građaninu na neki način, ne zabrani, ne nipošto, ali da se ograniči vremenski, to da. Za to se zalažem, i uvijek ću se zalagati, jer mislim da je to "demokratskije" od ovoga što danas imamo.
2 tjedna odmora u povodu Svih svetih ?!?! ma daj......
Neće se raspravljati o "Mrkić", već o cjelovitom prijedlogu promena izbornog zakona kojeg je svojim potpisom PODRŽALO više od 360 000 ljudi u Hrvatskoj. Prestanite iskrivljavati činjenice i "suptilno" voditi kampanju protiv Željke Markić!
Neka smisle bolji razlog za dvotjedni nerad od 'omora' povodom dana Svih svetih.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
SDP+HDZ složno će odbiti i opstruirati volju građana da se o preferencijalnom glasovanju odluči na referendumu! SDP+HDZ su prava složna braća kad se radi o čuvanju vlastitih fotelja!!!