Nataložena mržnja, nastavak zamrznutog konflikta, neokolonijalni eksperiment, repriza s raspadom Jugoslavije, protivljenje EU i Zapadu, sve su to asocijacije koje su ugledni sugovornici, bh. intelektualci iskoristili kako bi što slikovitije objasniti situaciju u kojoj se nalazi ova zemlja u jednoj od najdramatičnijih godina nakon okončanja krvavoga rata. Kriza s istoka Europe koja prijeti preliti se na BiH dodatno je začinjena planovima bošnjačke politike koja želi poništiti Daytonski mirovni sporazum, te stvoriti vlastitu nacionalnu državicu. Uz asistiranje međunarodne zajednice. Na štetu Hrvata.
Novo kuhanje "bosanskog lonca"
Najveća kriza u BiH nakon rata: Bošnjačka politika vodi u sukob ili asimilaciju Hrvata
Čelnik Saveza za bolju budućnost Fahrudin Radončić ističe kako treba učiniti sve da Bošnjaci ne preglasaju Hrvate na sljedećim izborima smatrajući da bi to bilo iznimno štetno za sve buduće procese u Bosni i Hercegovini
Komentara 77
ZA
Vidim zaredale su objede proitiv muslimana kao grupacije, dok se RS pušta pri miru. Iako su planski istjerali sve Hrvate i to se ne mijenja nekima to očito nije problem. Vidjet ćemo što će takva politika donijeti
BH
Ovo smrdi na Srbiju.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Više im smetaju Hrvati koji bi izabrali svoje legitimne predstavnike nego Srbi koji su si uzeli pola države . Čudan taj samoprozvani narod Bošnjaci.