Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 199
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Eksplozija automobila bombe
Povratak na članak

Najmanje 90 mrtvih u krvavom napadu na pakistanskoj tržnici

Broj eksplozija se povećao nakon dolaska američke državne tajnice Hillary Clinton u glavni pakistanski grad Islamabad. Očevici govore kako se radi o vrlo snažnoj bombi, eksplozija je odjeknula u svim dijelovima grada.

Komentari 7

SU
susadusk
18:02 28.10.2009.

Opet islamski teroristi ubijaju muslimane!

VL
OB
-obrisani-
12:21 30.10.2009.

Rezo, jos si zaboravio Mossad, he he he...

VL
OB
-obrisani-
11:01 28.10.2009.

Sta je meni problem s muslimanima neke stvari izmicu bilo kakvoj logici. Sta su im zene krive? Ili dodje Somalijac u Njemacku zaboravi iz koje je zemlje uso te ga kazne godinu dana zatvora. Odlezi punu kaznu radje nego da da kaze odakle je usao a kad izadje siri radikalni islam - a drazi mu krscanski zatvor neg islamska sloboda.

VL
RE
rezonancija
21:46 28.10.2009.

Nikad se ne zna tko je zapravo egzekuror gdje god su prisutni ameri i briti...sjecate li se onih brit agenenata,mi-5...koji su bili preobucenu i site i ubijali sunite..pa su ih lovnuli iracki policajci pa ih nisu htjeli pustiti uz sav diplomatski napor engleza...pa su omda briti provalili u zatvor sa tenkovima i oslobodili ih...engleski i americki agenti provokatori su na takav nacin zapoceli bezbroj ratova sirom svijeta na velikoj jos uvijek nazalost prenaivnoj pozornici svijeta...

VL
OB
-obrisani-
18:08 28.10.2009.

Opet muslimani ubijaju muslimane, ja bih ovaj cin osudila strogo, ali nesmijem napast ce me muslimani (Kir, Profesoz, Marsi i Babylon) i reci da sam rasista, i napadam borce za slobodu! Zato cu sutiti i sutnjom pokazati da sam kuranu komfortabilan!

VL
OB
-obrisani-
19:35 28.10.2009.

Gadafi je imao pravo, arapima treba podjeliti atomske bombe, dovraga konvencionalnim nauruzanjem nikad nece rijesiti nesuglasice! Svakom arapu odmajh po jedna atomska bomba, i dva kruha da neumru gladni

VL
OB
-obrisani-
12:31 28.10.2009.

Hillary je jedino dobro dosla u Sarajevo ,kao i jos jedan predsjednik BiH susjedne zemlje.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.