Najgore otapanje švicarskih ledenjaka: Izronila stijena zatrpana 1000 godina
Otapanje je ove godine bilo toliko ekstremno da je stijena, zatrpana tisuću godina, ponovno izronila na jednom mjestu, dok su pronađena tijela pa čak i olupina aviona nestalog na jednom dijelu Alpa prije nekoliko desetljeća
Komentari 23
naravno da je tako, kad su zeleni aktivisti preuzeli dobar dio u odlucivanju... no, sad i njima su dobre nuklearne elektrane? vidit cemo jos, ali se povlace nazad, tesko je bez tople vode i struje...
Blago njima, dobit će još plodnog tla i čiste pitke vode.
Ako prije 1000 godina ta stijena nije bila zatrpana znači li to da je i tada bilo globalnog zatopljenja?
Dragi moji da ste čitali dnevnike svećenika pisane oko 1500 do 1520 znači bi o tom klimatskim promjenama više.Svečenici i narod su očekivali sudnji dan poput današnjih naučnika.Nastala je glad,vrućine nemoguće pa malo ledeno doba .Glad je prouzročila seljačke bune i padove vlastodržaca,ratove i ludilo.Sve već viđeno.
Da bi nekako pojacali histeriju o zatopljavanju, odnosno ubrzali limitiranje CO2 otiska (sto je zadnja etapa totalitarizma) netko blebne o stijeni prije 1000g. Tko god ima jos kapaciteta u promisljanju primjecuje da naslov sam sebe pobija.
ocito da su i tada postojali "zeleni" i vec tada su spasili planetu.
eto sve toplije zime nam stizu upravo u vrijeme nestasice plina, bog je na nasoj strani.
Najbolje otapanje švicarskih ledenjaka! 😉
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
…zatrpana 1000 godina…To znači da prije 1000 godina NIJE bilo ledenjaka nego je on formiran kasnije. Prije 1000 godina nije bilo auta i emisije CO2 pa je ipak bilo toplije nego do sada.