Trebate stan u Splitu ili Dubrovniku? Iznajmite ga za već od 550 kuna mjesečno!
Vlada je na svom Twitter profilu podsjetila da je objavljen javni poziv za podnošenje ponuda za najam stanova.
Komentari 2
TA
Šta opet lažu ti stanovi su već iznajmljeni ,,opet pred zborna komunjerska parola
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"550 kuna mjesečno stan u dubrovniku", ahahaaaaaa taj mora da je neki ocajnik . I dje vam je taj stan na broju 15 koliko ja znam tamo su samo dom zdravlja, bivse socijalno I vojni odsjek (ne znam kako se sad to zove na rvackom)