Na zahtjev obrane Sonje Hranjec ispitat će se i dvojica policajaca
Sonju Hranjec je pak zanimalo može li vještakinja po tragovima utvrditi da ju je Vedran Gračan prije ubojstva pokušao silovati, no na kraju je od tog pitanja odustala.
Komentari 2
Žalosna je ta "tolerancija", "sloboda" i "demokracija" koja mi brani da napišem što mislim...
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jel to onaj dečko iz Možemo što je ubio čovjeka ?