Na Braču počelo rušenje ilegalno sagrađenih građevina: 'Sve takve objekte treba ukloniti'
Kontinuirano šaljemo prijave nelegalnih gradnji, i to kako u građevinskim tako i izvangrađevinskim zonama. Samo prošli tjedan smo ih poslali dvije, rekla nam je gradonačelnica Supetra Ivana Marković
Komentari 8
Nažalost bespravni graditelji brže grade nego što Državni inspektorat uklanja.
Tako i treba
Ah ne
A ća ,ća kažu Bračanina dva...
I onda se AP čudi da ne smije bez pancirke ni u wc otići, a ruši ljudima imovinu.
Tako. Sve treba vratiti u prvobitno stanje. Treba izrasti šikara koja se poslije zapali, pa nema ni zelenila.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
tako, rušite! i taj trošak dobro naplatite vlasniku. možda će netko drugi nakon ovoga dva put razmislit isplati li mu se riskirati s ilegalnom gradnjom!