Muljali s montiranjem opreme za Schengen? Ministarstvo: To su ljudi iz tehnike, ne rade diplomatske poslove
"U tijeku je postupanje nadležnih institucija", navodi Ministarstvo vanjskih i europskih poslova Republike Hrvatske
Komentari 14
Ministarstvo VP samo je primjetilo krađu novca, pa su još prije par mjeseci stvar prijavili Uskoku. U čemu je problem, bravo za njih!
SDP -ov kadar.
zoran, andrej, mate, vesna, goran...sve poteklo iz inkubatora! teško da je i osoblje drugačijeg svjetonazora!
Sve su to Milanovićevi i SDP ljudi - pa gospođo Dončić jel osjećate imalo krivnju i odgovornost za te vaše lopine
Sve jasno. Sami su si i naloge potpisivali?
Kad je čovjek njima prijavio nepravilnosti, dobio je otkaz. Kad ga je Sud vratio na posao MVP se pravilo blesavo. Leglo korupcije i kriminala.
Muljali uz Boga i domoljublje s montiranjem opreme za Schengen? Ministarstvo: To su pravi hrvatski ljudi iz tehnike, ne rade diplomatske poslove ali ponašaju se kao pravi hrvati.
Tko je jamio je jamio.
Uvijek je netko drugo kriv. Ima li ijedan ministar pošten u ovoj ako to mozemo nazvati državom :(
Tehnicko osoblje ali sigurno clanovi pravomocno osudjene.stranke.Hdz-e za korupciju i pljacku. U tom ministarstvu sigurno rade clanovi hadezea ili imaju dobru vezu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vidili od Peđe Grbina i Milanovićevog Sauhe kako se mulja putnim troškovima 😏