Muškarac pao na nogostupu, udario glavom i odmah preminuo
Muškarac je pri padu udario glavom i ozlijedio se, no još se ne zna je li mu pozlilo prije pada ili se pokliznuo na nogostupu
Komentari 2
DU
za ovo je kriv ivo sanader
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
samo jedan komentar,.......gledam danas ujutro dedeka koji prelazi zebru, noge mu bježe na sve strane , a on hoda u tenisicama koje imaju , blago rečeno, plastičan đon, i kaj reći tim ljudima, .......možda ide samo po kruh, ali brate mili obuci prikladniju obuću ili bar navuci čarapu preko te tenisice, a ne lovit se po zraku.......... U 95% slučajeva ljudi su sami krivi što završe u traumi, ...... Jučer u konzumu došla sam kupiti doslovno kruh i mlijeko a kad tamo cijeli čopor penzionera, umjesto da ostanu doma, a ne žurit se u konzum jer je dao 5kn popusta na neku glupost, a treba to i kupiti između dvije serije, a vjerojatno i padnu od žurbe da ne propuste početak......................................................