Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PREKRŠAJNO PRIJAVLJEN
Povratak na članak

Muškarac (27) urinirao po zgradi HDZ-a u Bjelovaru, pa potom objavio snimku kako to radi

Iz HDZ-a su u proteklih mjesec dana objavili više priopćenja o incidentnim napadima na stranačke prostorije gradske i županijske organizacije stranke u Bjelovaru.

Komentari 11

Avatar Zvonu zvona svete Stošije
Zvonu zvona svete Stošije
15:34 21.12.2021.

ta zgradica ionako ni dostojna stranke koja nas je uvela iz tame u svijetlo. Nema Bjelovar neki dvorac ili solidni palac iz doba austrougarske ??

VL
TA
Tarantula
13:46 21.12.2021.

Da li je normalno javno djelovanje stranke osuđene za udruživanje u zločinačku organizaciju? Izleda da su građani izgubili povjerenje u državne institucije jer očito ne rade svoj posao pa su počeli po malo preuzimati pravdu u svoje ruke, a bitii će toga još i više jer svakim danom u ovim ludim vremenima ima sve više ljudi koji nemaju više što izgubiti, a znate na koga će se okomiti?

VL
MI
mirkec68
05:56 23.12.2021.

i nek je 💪

VL
TA
Tarantula
11:20 21.12.2021.

Zamisli ti ovo muškarac je urinirao po prostorijama stranke koja je osuđena za udruživanje u kriminalnu organizaciju. Pa možda je muškarac poput životnja označavao svoj teritorij kako bi otjerao grabežljivce iz HDZ-a koji su se dotepli na taj isti teritorij iz susjedne nam države, te nas pod krinkom patriota sustavno pljačkaju!

VL
MA
MaliMirko
14:34 21.12.2021.

Subliminalna poruka.

VL
Avatar gradjanskirat
gradjanskirat
19:02 21.12.2021.

pametan covik...

VL
OZ
ozbiljan22
11:09 21.12.2021.

Pripetilo se človeku. Je moral je.

VL
Avatar drug Joža
drug Joža
10:39 21.12.2021.

Sloboda izražavanja ili ako hoćete, umjetnička sloboda

VL
TR
trgo11
16:53 21.12.2021.

HEROJ ! a ne zlocinac.

VL
MX
Mister X
10:53 21.12.2021.

Muškarac (27) urinirao po prljavoj neurednoj sramotnoj zgradi HDZ-a u Bjelovaru, pa potom objavio snimku kako to radi; Pokušava da spere prljavštinu te organizacije barem sa fasade kad nemaju ni čistačicu ni malo vode da to usrano barem isprati !.... Nikada nitko nije napisao. od inteligencije novinarske . Da DR. Snader nije se brinuo da nabavi love barem na crno ( Isto kao i Helmut Kol ) "Koji kako znamo tad ali baš nikada nikome nisu pofalili niti jedna lipa. Da se nije dobio nalog od Pahora zatvaraj Ivu ne dam Hrvatski teritorij daj nam Kosoricu i Arbitražu = Izlaza na otvoreno more !!! Izgleda da bi HDZ i u Zagrebu izgledao ne smo zna se nego i prljav sve dok ne bi netko od građana probao da ih pere i u Zagrebu svojim mlazom !!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.